خانه / بین الملل / الیزابت بلک برن در اثر تلومر: ‘این مورد دیگر برای سالم نگه داشتن است

الیزابت بلک برن در اثر تلومر: ‘این مورد دیگر برای سالم نگه داشتن است

[ad_1]

برنده جایزه نوبل پزشکی برای اکتشافات خود را مربوط به telomeres در انتهای کروموزوم در بر داشت. Telomeres و سن چه اتفاقی می افتد به آنها چیست؟
اگر شما فکر می کنم از کروموزوم ها خود را – که حمل مواد ژنتیکی خود را – به عنوان بند کفش telomeres نکات حفاظتی کمی در پایان هستند. آنها از تکرار کوتاه توالی DNA با روکش در پروتئین های ویژه ای ساخته شده است.

در طول زندگی ما را تمایل و هنگامی که telomeres کروموزوم درستی محافظت نمی کند، دوباره سازی سلول های کند و نقص در آنها. مجموعه این تغییرات فیزیولوژیکی در بدن است که به افزایش خطرات ناشی از شرایط عمده و بیماری های سالمندی: بیماری های قلبی عروقی دیابت، سرطان، ضعف سیستم ایمنی و بیشتر. اما این روند تا حدودی نرم و قابل انعطاف است. آن در همه ی ما در برخی از نرخ اتفاق می افتد اما نرخ تغییر دهید. آنزيم تلومراز به نام DNA به انتهای کروموزوم را کند جلوگیری و معکوس تا حدی کوتاه شدن اضافه کنید.

می تواند به شما به تاخیر انداختن یا معکوس پیری با مراقبت از خود را telomeres؟
همه ما دهانه سلامت – چند سال ما باقی می ماند سالم است، فعال و بیماری رایگان – و کوتاه شدن telomeres ما به پیری و ورود ما از دهانه سلامت به گستردگی بیماری کمک. اما ما می توانیم [do things that] اثر دهانه تلومراز و telomeres است که می تواند مطلب [delay] از سلامت ما به گستردگی بیماری. بنابراین ما بیشتر در مورد حفظ افراد سالم برای طولانی تر و staving کردن برخی از بیماری ها از پیری در حال صحبت کردن. هر چند البته دیگر سالم ماندن انعکاس در نرخ مرگ و میر این مورد شدید عمر فرمت – نیست.

در این کتاب شما استدلال می کنند که به ما telomeres طولانی و یا حداقل آنها توقف کوتاه شدن، ما نیاز به بهبود شیوه زندگی ما با استرس مزمن مدیریت ورزش بهتر غذا خوردن و به اندازه کافی بخوابید. بسیاری از این چیزها هستند توصیه می شود در حال حاضر–پس چه چیزی جدید است?
مردم درک حال چرا در سطح سلولی انواع چیزهای است که توصیه می شود برای بهبود شیوه زندگی دفع می تواند کمک کند…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *