خانه / بین الملل / برای 2017 سفر به ماه

برای 2017 سفر به ماه

[ad_1]

A شركت ایالات متحده بودجه تبدیل به اولین نهاد های خصوصی برای سفر به ماه سفر 2017 برنامه ریزی شده است که نقطه عطف بین المللی در اکتشافات فضایی امن اکسپرس ماه $20 m را افزایش می دهد.

ماه بیان شرکت مستقر در فلوریدا گفت مطرح بود 20m دلار در تامین مالی، که به شما این امکان را می دهد آن را به ارسال فضاپیمای روباتیک به سطح ماه را بعد از این سال.

بودجه یک قدم بزرگ در تلاش این شرکت برای تبدیل جهان شرکت های خصوصی، اولین سفر خارج از مدار زمین است.

پارسال ماه اکسپرس مصوبات تاریخی از دولت آمریکا پس از ارسال درخواست برای سفر خود را به اداره هواپیمایی فدرال به دست آورد. پیمان فضایی ماورای جو که توسط سازمان ملل متحد به تصویب رسید و مقررات مربوط به اکتشاف جهان آسمانی، نیاز به دولت ها اجازه و نظارت “سازمان غیر دولتی” به سفر در فضا به دنبال.

“ما در حال حاضر تمام منابع در محل به ساقه برای ماه، باب ریچاردز، مدیر عامل ماه بیان در بیانیه ای اعلام دستاوردهای بودجه گفت:”. “هدف ما به عرصه اجتماعی و اقتصادی زمین به ماه هشتم قاره ما تا حد زیادی گسترش و فعال عصر جدید اکتشاف قمری کم هزینه و توسعه برای دانش آموزان و دانشمندان و سازمان و منافع تجاری است.”

بیان ماه گفته است این هدف به معدن ماه برای مواد معدنی و کارآفرین فناوری نوین یدلایمخیرات جین، موسس شرکت و رئیس آن گفته است که او امیدوار است برای کاهش هزینه های سفر به فضا و کمک به هموار کردن راه برای استعمار ماه و در نهایت از مریخ.

“آسمان محدود برای بیان ماه نیست–این گفتوگو,” جین گفت: در بیانیه قبلی پس از خود شرکت مصوبات فدرال به دست آورد. “این حکم دستیابی به موفقیت یکی دیگر از جهش های بزرگ برای بشریت است. فضا سفر ما تنها راه پيش رو برای اطمینان از بقای ما و ایجاد آینده بی حد و حصر برای فرزندانمان است.”

هدف فوری تر شرکت است که در سال 2010 تشکیل شده، این است که منابع فلزات و ماه را پشت سنگ به…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *