خانه / بین الملل / دانشمندان برجسته مه به فشار تهمت بر تغییرات آب و هوایی

دانشمندان برجسته مه به فشار تهمت بر تغییرات آب و هوایی

[ad_1]

منجر دانشمندان خواسته نخست وزیر به رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خطرات آب و هوا تغییر و اعلام حمایت خود از تلاش های بین المللی برای مبارزه با گرمایش جهانی خواهیم کرد.

صد محققان از جمله بسیاری از برجسته ترین دانشمندان اقلیم، نوشته شده است به ترزا مه به او تهدید بالقوه ناشی از دونالد تهمت که روشن است او نمی پذیرد اجماع علمی در گرم شدن محور فعالیت های انسانی هشدار می دهند.

این نامه هشدار می دهد که دولت تهمت را شدت تضعیف ممکن است آب و هوا تغییر تحقیقات و جمع آوری داده ها مانند ثبت دمای زمین که توسط دانشمندان و سیاست گذاران در بریتانیا و سراسر جهان استفاده می شود. اگر جهان کلاس علم آب و هوا در حال حاضر در ایالات متحده انجام پایین دست زخم تهمت، بریتانیا به پاسخ قطعی، ایالات نامه باید آماده. یک پاسخ به به سرعت در حال گسترش علم آب و هوا بریتانیا با ارائه مشاغل به کلام محققان ایالات متحده خواهد بود.

تهمت گرم شدن کره زمین جعل نام و برنامه تحقیقات ناسا ارزشمند آب و ضایعات ممکن است. او اخیرا او ذهن باز در آمريکا در طرح گفت که او به برداشت از توافق پاریس تغییر که با هدف جلوگیری از عواقب وخیم ترین آب و هوا تهدید. او اسکات Pruitt، sceptic آب و هوا برای اجرای محیط زیست حفاظت آژانس (EPA)، و رکس Tillerson، مدیر عامل شرکت اکسون به وزارت خارجه منصوب.

“ما نمی دانیم چگونه بد آن خواهد بود و این تهمت کمی رفته را در برخی از شعارهای اما وجود دارد به نظر می رسد هنوز هم نگرانی نگرانی،” پروفسور بعضا فورستر امضا کننده نامه و مدیر مرکز بین المللی پریستلی برای آب و هوا در دانشگاه لیدز می گوید. “آنچه که نگرانی های من که اگر ما اطلاعات علمی خوبی ندارند و مشاهدات از امریکا، ما کور به پرواز است.”

Scott Pruitt.


Scott Pruitt, who said the climate change debate was ‘far from settled’ ، توسط تهمت به EPA برای اجرا انتخاب. عکس:…
[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *