خانه / بین الملل / روش جدید باروری ممکن است منجر به ‘کشاورزی جنین’، محققان

روش جدید باروری ممکن است منجر به ‘کشاورزی جنین’، محققان

[ad_1]

A جدید هشدار می دهند روش آزمایشگاه درمانگاه باروری اسپرم و تخم مرغ از پوست مردم را می تواند اجازه می دهد که به “جنین کشاورزی در مقیاس عظیم و درایو پدر و مادر” فقط “ایده آل” فرزندان آینده، محققان هشدار می دهند ممکن است منجر به.

متخصصان حقوقی و پزشکی در آمریکا می گویند در حالی که روش – شناخته شده در شرايط آزمايشگاهي gametogenesis (IVG) – فقط در موش ها تاكنون اثبات شده است، بنابراین سریع که تأثیر عمیقی بر جامعه می تواند آن را باید در حال حاضر برنامه ریزی شده که زمینه پیشرفت است.

گفت: “ما سعی کنید به موقعیت در این مسائل جز به اشاره کرد که قبل از اینکه طولانی ما خوب آنها ممکن است روبرو و ما ممکن است کار خوبی برای شروع گفتگو در حال حاضر،” الی Adashi استاد علوم پزشکی در دانشگاه براون در رود آیلند.

ایجاد اسپرم و تخم مرغ از بافت های دیگر ممکن است از طریق سراسیمگی از پیشرفت های اخیر در آن دانشمندان آموخته اند ابتدا به سلول های بالغ را به دولت جوان, پذیرتری reprogram تبدیل شده است و سپس به آنها به عملکرد سلول های جنسی رشد می کنند. در ماه اکتبر، دانشمندان در ژاپن اعلام کرد برای اولین بار تولد نوزاد موش از تخم مرغ با پوست مادر خود ساخته شده است.

تکنولوژی هنوز در مراحل ابتدایی و غیر قانونی تلاش در انسان در بریتانیا و ایالات متحده است. اما نوشتن در مجله علوم پزشکي انتقالی, Adashi, همراه با گلن کوهن استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و جورج دالی، دین از دانشکده پزشکی هاروارد، استدلال می کنند که ممکن است به انسان تخم و اسپرم از پوست “نه خیلی دور، را در آینده”.

IVG امید های تازه برای افراد نابارور از جمله کسانی که قادر به کودکان پس از درمان سرطان می تواند ارائه دهد. از آنجا که شیمی درمانی می تواند سلولهای تولید مثل را نابود، بیماران گاهی اسپرم و یا بافت به استفاده از هنگامی که آنها را بازیافت ذخیره. با IVG، ممکن است برای جمع آوری سلول های پوست از بيمار و تبدیل آنها به اسپرم سالم و یا تخم مرغ در IVF بعد ممکن است. روش IVF تبدیل می تواند روش های دیگر بیش از حد، محققان، با بگو…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *