خانه / بین الملل / شیمی خیلی زیاد است اما در یک کارآزمایی بالینی است خسته کننده به اندازه کافی

شیمی خیلی زیاد است اما در یک کارآزمایی بالینی است خسته کننده به اندازه کافی

[ad_1]

شنبه 7 ژانویه

حالا sharp-eyed خوانندگان ممکن است خال دار این خاطرات که روز قبل از یکی از آخرین منتشر شده است شروع می شود! از طریق کمی داستان پشت پزشکان تلاش کرده اند به من بر روی یک کارآزمایی بالینی شامل درمان طب جدید بر اساس من خط اول شیمی درمانی ابتدا به خوبی کار می کرد و بطور کامل انجام نشد و در حالی که آن نشانه هایی از کار، نشان نداد شیمیایی خط دوم خیلی سخت است برای من تحمل اثبات بود. اما رسیدن به آزمایش های بالینی ثابت است که بیش از یک محاکمه در خود!

زمانی که از آخرین ستون من بود رضایت برای محاکمه واقعا امیدوار کننده و از طریق تمام آزمایشات لازم با رنگ پرواز. و چون ترساندن قلبم شب سال نو – در واقع بروز هشدار های اشتباه کامل (و با تشکر دوباره برای کارکنان در بيمارستان دانشگاه کالج لندن برای من مرتب سازی بر خود را شلوغ ترین شب سال!) بود. اما چون چیزی به آن وجود دارد و آن تقدم من برای محاکمه – بدون هیچ دلیل که چرا آن باید بر وضعیت دادگاه من رضایت بودن.

اما که من شنبه 6 ژانویه به ارمغان می آورد. من تا زیاد احساس کردم اما مجموعه مورد نظارت دفتر خاطرات برای روز بعد کاغذ. ستون اوایل بعد از ظهر به پایان رسید و راه افتادیم به هرتفوردشایر پسران من را مشاهده کنید. اما زمانی که من وارد وجود انگشتان من کاملا سرد انجماد بودند و من در گرفتن واقعا قدرتمند لرز (من فکر می کنم آنها در حال نام…) به من هسته – تا حدی من نمی توانستم متوقف من دندان قروچه است. بعد از حدود یک ساعت زیر پتو بسیار گرم با یک بطری آب گرم – علائم موسى اما من احساس خیلی عجیبی در واقع. بنابراین ما شروع به گرفتن درجه حرارت من – که موفق به خواندن پست زیر 38 C و مقدار زیادی تا در 39s و حتی 40 تولید. درجه حرارت در سطح این پرچم قرمز بزرگ برای کسی دلیل آن می تواند عفونت سیستمیک – چارچوبه توسط سیستم ایمنی بدن ضعیف, سلول های سفید خون کم تعداد و غیره سیستم خود را در هیچ زمان و در همه تاخت و تاز کردن می تواند نشان می دهد تحت شیمی درمانی هستند. به عبارت دیگر درجه حرارت در…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *