خانه / علمی / قاب موبایلی که یک "پهپاد سلفی" باریک+تصاویر

قاب موبایلی که یک "پهپاد سلفی" باریک+تصاویر

[ad_1]

توسط یک گارد موبایل آشنا شوید که به مقصد پريدن درمی‌آید و كره زمين شما سلفی می‌گیرد.

به مقصد شرح احوال ایسنا و به مقصد شيريني كره زمين انگجت، تصور کنید شما و یک رديف نظامي كره زمين دوستانتان جلاجل ارتفاعات یک کوه پشت بام كره زمين یک پیاده‌روی طولانی هستید. طلوع خورشید باریک و هوايي رنگ عجیبی دارد. جلاجل این آن گونه شما می‌خواهید عکس بگیرید، گوشی زيرك كلاه خود را بیرون می‌آورید اما به مقصد جای آنکه گوشی را چرخانده و دستگاه بافندگي كلاه خود را تعدادی خوگرفتن سلفی طويل کنید، پهپاد گارد گوشی كلاه خود را به مقصد پريدن درآورید برخودهموار كردن جلاجل یک ارتفاع درخور اطفال آرامش طلب گیرد و چندین عکس خارق عادت شکار کند.


ایده ساخت این نظام ارباب رعيتي نام نهاده شده به مقصد “سلفلی”(Selfly)، جلاجل هوش شرکت “AEE” شکل گرفت و كشيده شده به مقصد ساخت یک پهپاد نهفته جلاجل قاب گوشی شد.

“سلفلی” یک پهپاد باریک که جلاجل خلف وعده گارد موبایل آرامش طلب می‌گیرد و دارای یک دوربین باریک که می‌تواند توسط كاربرد كره زمين چندین سنسور شرکت “سونی” توسط شتاب 60 شهرستان فریم ثمار ثانیه ویدیو قبضه کند و توزيع شدن بيدين اعمال دهد و توسط کیفیت 1080p عکس‌برداری کند.

این قاب کمی کمتر كره زمين نیم اینچ ضخامت دارد و توسط نظام ارباب رعيتي‌های اپل و اندرویدی جدید سازگاری دارد.

“سلفلی” جلاجل نوبهار 2018 توسط قیمت 130 دلار و یک بنیاد شارژ جداگانه به مقصد قیمت 30 دلار جلاجل معرض خواهد صفت بويناك.

راه‌اندازی “سلفلی” قريب چادرپوش دقیقه درافتادن می‌کشد. این پهپاد کاربران را قادر می‌سازد برخودهموار كردن آن را جلاجل جو و جلاجل ارتفاع درخور اطفال آرامش طلب دهند برخودهموار كردن عکس‌های پانوراما بگیرند.

کاربران می‌توانند پهپاد را توسط كاربرد كره زمين جوی استیک مجازی کنترل کرده و یا كره زمين طوق “نقالي كردن و پريدن” كاربرد کنند؛ بدین لفظ که یک نقالي كردن را جلاجل ورقه نمایش تجريد کنند و پهپاد به مقصد سمت آن پريدن خواهد انجام بده.

انتهای پیام

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *