خانه / بین الملل / موجودات زنده با مصنوعی DNA pave راه برای فرم های زندگی کاملا جدید

موجودات زنده با مصنوعی DNA pave راه برای فرم های زندگی کاملا جدید

[ad_1]

از لحظه های زندگی جای پا بر روی زمین به دست آورد داستان آن ایجاد DNA کد چهار نامه نوشته شده. با G و T و C و A – مولکول جفت در مارپیچ DNA – خطوط بین انسان ها و تمامی حیات روی زمین املای هستند.

در حال حاضر، اولین موجودات زنده رشد با رمز ژنتیکی گسترده توسط محققان در کار است که راه را برای ایجاد و بهره برداری از فرم های زندگی کاملا جدید ساخته شده است.

دانشمندان در ایالات متحده تغییر یافته مشترک 19459006 E coli میکروب به حمل ظرفیت ترابری beefed به بالا از مواد ژنتیکی است که آنها می گویند اجازه خواهد داد نهایت آنها را به برنامه چگونه موجودات زنده عمل و رفتار.

کار در اشکالات ساخت که اونا؟ رتبهٔ جدید انواع پروتئین ها است که می تواند برداشت و تبدیل به مواد مخدر برای درمان انواع بیماری انجام شده است. اما همان فن آوری نیز می تواند منجر به انواع جدید مواد، محققان می گویند.

در گزارش منتشر شده در تاریخ دوشنبه، دانشمندان توصیف میکروب اصلاح به عنوان نقطه شروع برای تلاش برای «ارگانیسم ایجاد با ویژگی های کاملا غیر طبیعی و صفات نه جای دیگر در طبیعت یافت.» سلول های تشکیل “شکل زندگی مصنوعی پایدار” و “غیر روحانی پایه و اساس برای دستیابی به هدف مرکزی زیست شناسی مصنوعی: ایجاد فرم های جدید زندگی و توابع،” اضافه می کنند.

چگونه میکروب جدید شده است

Romesberg فلوید و همکارانش در موسسه تحقیقات Scripps کالیفرنیا در گسترش کد ژنتیکی از حروف چهار به شش با اضافه کردن دو مولکول جدید گویند X و Y و اضافه کردن آنها را به ساختار ژنتیکی اشکالات. میکروبها به جذب مواد ژنتیکی است که دانشمندان به طور جداگانه تغییر هستند و سپس به سلول.

نیاز به تامین اشکالات با مولکول های X و Y به معنای اطمینان حاصل شود که سلول ها می میرند آنها نوعی باید از آزمایشگاه دریافت کنید. اما Romesberg گفت که با وجود اندازه گیری محافظ او هنوز هم اگر او را دیده به پارک ژوراسیک خواسته می شود. در فیلم سال 1993 جف گلدبلام سوال که آیا این پارک دایناسورها در وحشی نژاد ممکن است…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *