خانه / بین الملل / همسترها وحشی فرانسه در حال تبدیل به “دیوانه معجون” توسط رژیم غذایی ذرت

همسترها وحشی فرانسه در حال تبدیل به “دیوانه معجون” توسط رژیم غذایی ذرت

[ad_1]

A رژیم غذایی ذرت همسترها وحشی در شمال شرقی فرانسه آدمخوارها deranged است که خوردن فرزندان خود را تبدیل به است، محققان گزارش شده است.

“به وضوح عدم تعادل وجود دارد,” گفت: جرارد Baumgart رئیس مرکز تحقیقات برای حفاظت از محیط زیست در آلزاس و کارشناس هامستر اروپایی روز جمعه. “زیستگاه موش بزرگ ما سقوط است،” او گفت.

شايعتر دورتر به شرق کرسستوس کرسستوس در گونه در معرض انقراض در اروپا.

یافته گزارش هفته گذشته در بریتانیا انجمن سلطنتی مجله مجموعه مقالات ب مقیاس صنعتی برنج به عنوان مقصر انگشت.

پس از تغذیه از دانه و ریشه و حشرات مختلف جوندگان burrowing امروز زندگی در اقیانوس های نیمه استریل و رام نشده صنعتی رشد ذرت و یا ذرت. رژیم غذایی یکنواخت حیوانات گرسنه، تقریبا اتفاقی کشف دانشمندان را ترک می کند. مشکل کمبود ویتامین ها است. در واقع یکی به ویژه: B3، یا نیاسین.

محققان منجر تیسیه ماتیلد در دانشگاه استراسبورگ تنظیم بود برای تعیین اینکه آیا رژیم غذایی همستر تاثیر می گذارد توانایی خود را برای تولید مثل در وحشی.

اوایل کار نگاه تاثیر سموم دفع آفات و شخم، که می تواند خانه های زیرزمینی خود را به خصوص در خواب زمستانی در فصل زمستان نابود کنسرو ماهی و خاویار. اما ممکن است پیوند با چه بخورند ناشناخته باقی ماند.

Farm machines harvest maize in a corn field in France.


Farm machines harvest maize in a corn field in France. عکس: استفان ماه/رویترز

آزمایش اولین مجموعه آزمایشگاه با نمونه های وحشی در مقایسه با گندم و ذرت بر اساس رژیم غذایی، با غذاهای جانبی شبدر یا کرم. عملا هیچ تفاوتی در تعداد نوزادان متولد شده و یا ارزش غذایی اساسی منوهای مختلف وجود دارد. اما وقتی که اومد به ميزان تفاوت چشمگیر بود.

گرایند حدود چهار پنجم از نوزادان متولد شده از مادران feasting در گندم و شبدر یا گندم و کرم بودند. تنها 5%، با این حال، از همسترها کودک مادران خوردند ذرت به جای گندم دور ساخته است که. آنچه نگران کننده ترین بود چگونه آنها…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *