خانه / بین الملل / پایه سه خانه رومی در بر داشت در پارک چیچستر

پایه سه خانه رومی در بر داشت در پارک چیچستر

[ad_1]

پایه سه خانه بزرگ رومی حفظ برای تقریبا 2000 سال در پارک در مرکز چیچستر کشف شده است.

کنی جیمز باستان شناس در شورای ولسوالی چیچستر معتقد است که وقتی به طور کامل حفر آنها در مرکز شهر در بریتانیا یافت می شود برخی از خانه های رومی ثابت خواهد کرد.

“برای پیدا کردن آنچه به نظر می رسد به خوبی حفظ شده رومی در یکی از چند امتداد زمین باز در شهر است که به طور مداوم ساخته شده و شده بازسازی شده از زمانی که روز آلفرد بزرگ واقعا هیجان انگیز است باقی مانده است” گفت: کنی. “ویژه از این شهر بدون تخلیه برق تا همین اواخر – نه تا 1880s – آن است که کاملا با قرن بیولوژیک pockmarked است و rubbish افسردگی، بسیار کمی مواد روم دست نخورده باقی مانده است.”

پایه از طریق آزمایش رادار در دیر پارک فقط در داخل گوشه شمال شرق دیوار رومی زمین نفوذ مشخص شد. حفاری کوچک تست پایه های سنگ تراشی های گسترده و همچنین برخی از tesserae از کف موزاییک را تایید کرده است.

ما حفر گودال تست ما فقط به سطح زمین است که سطح بسیار و صاف بود، بسیار خوب ساخته شده–قطعا غیر واقعی فکر می کنم آن را موزاییک ساخته شده نیست، “کنی گفت: «و.

خانه های ساخته شده در اطراف حیاط مرکزی برای ثروتمند، در لبه شهر دور از سر و صدا و بوی بازار مرکزی و کارگاه ها شده اند. یکی پایان گرد غیر معمول، که می تواند بخشی از حمام خانه را نشان می دهد است.

کنی امیدوار است برای جمع آوری پول از طریق پیشنهاد میراث قرعه کشی صندوق برای پروژه باستان شناسی جامعه با محلی شناسان آماتور و اعضای عمومی پیوستن به کار.

“محل نشانه چه یکی از نقاط مرفه تر شهر رومی با این خانه ها معادل به اموال به ارزش میلیون ها پوند در جامعه امروز، که ممکن است” او گفت. “دو مجلس که دیوارهای اطراف اتاق کامل که در اطراف حیاط یا دهلیز تنظیم شده اند. سنگ تراشی های عمیق با وجود دارد…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *