خانه / علمی / پیش‌بینی رخصت کودک پیش كره زمين نوزاد سگ

پیش‌بینی رخصت کودک پیش كره زمين نوزاد سگ

[ad_1]

به مقصد تازگی یک استارتاپ به مقصد غيرماذون”بیبی گلیمپس”(BABYGlimpse) راه اندازی شده که كره زمين “دی.‌ان.‌ای”(DNA)تعدادی پیش‌بینی ویژگی‌هایی که یک کودک به مقصد ارث می‌سرما كاربرد می‌کند.

به مقصد شرح احوال ایسنا و به مقصد حمل كره زمين گیزمودو، ما دارای كورس نسخه كره زمين هر ژن هستیم، به دلیل اینکه  كره زمين هر یک كره زمين والدین كلاه خود یک نسخه را به مقصد ارث می‌بریم و این كورس ژن تعدادی تشکیل ما توسط یکدیگر ادغام می‌شوند.

اما حتی صفات ظاهری جنون مردم آزاري نیز ثمار ازاصل دی.‌ان.‌ای دايگي تشخیص نیستند به دلیل اینکه به مقصد ديباچه مثال به‌تمامی ژنتیکی که سالیان قبل رخ داده باریک علت اصلی رنگ آبی جلاجل اشاره با گوشه چشم بشقاب باریک.

محققان این شرکت ادعا می‌کنند که كره زمين یادگیری ماشینی و شبکه‌های عصبی تعدادی ایجاد دقیق ترین نمرات ريسك پلی ژنیک(تاچند ژنی) كاربرد کرده‌بضع.

به مقصد عبارت افزونتر، ايشان كره زمين الگوریتم‌های فانتزی تعدادی پیش‌بینی اینکه به چه طريق صفت انحصارطلب ژن‌های مختلف شما ممکن باریک توسط ژن‌های شریک زندگی شما تباني برپا کنند، كاربرد کرده‌بضع.

این شرکت می‌گوید که جلاجل این طوق جدید ویژگی‌هایی كره زمين قبیل ظهور فیزیکی و اجدادی و ایضاً چیزهایی مثل آلرژی و شخصیت باروح بررسی آرامش طلب می‌گیرد و به مقصد جای اینکه بگویند که شما و همسرتان قطعا یک بحرها توسط اشاره با گوشه چشم آبی خواهید داشت، می‌گویند که به مقصد احيانا 50٪ ايشان دارای اشاره با گوشه چشم های آبی خواهند صفت بويناك و نسبت به مقصد چون كه چیزهایی حساسیت خواهد داشت.

توسط این حلول كننده، این شرکت پیش كره زمين این اعلام کرده که فناوری جدید ايشان نبایست چیزی فراتر كره زمين یک سرگرمی تعدادی والدین باشد.

این شرکت جلاجل وبسایت كلاه خود می‌نویسد: “شما نتیجه میلیاردها تعاملات زنجیره‌ای ناشناخته هستید که جلاجل بدن شما رخ می دهد. ما دی.‌ان.‌ای شما را اعلامیه می‌کنیم، اما جلاجل این زمینه نمی‌توان نقشی که محیط زیست و شانس جلاجل ماضي، حلول كننده و آینده فرد بازی می‌کند را نادیده گرفت.”

انتهای پیام

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *