خانه / بین الملل / یادداشت های آزمایشگاه: قاتل موش و جنس interspecies قرار دادن ‘وحشی’ در حیات وحش

یادداشت های آزمایشگاه: قاتل موش و جنس interspecies قرار دادن ‘وحشی’ در حیات وحش

[ad_1]

این هفته را بزرگترین داستان

بسیاری از مردم ترس از موش هستند اما اینها واقعا بیسکویت (پنیر) را: مطالعه طراحی شده به بررسی درنده مثل موش با موفقیت مورد استفاده قرار optogenetics به غرایز خود قاتل سوئیچ روشن و خاموش در خواهد شد. در کمی بیشتر romantic(? maybe not) ورید، اقدام به همسر با زن sika گوزن در ژاپن یک میمون نر برف مشاهده شد. این تنها دوم نمونه ضبط شده از روابط جنسی بین دو گونه دورتر مرتبط است و می تواند به “همسر محرومیت” محققان می گویند. در اخبار بیشتر heartwarming دانشمندان تاثیر babytalk در سگ، انعقاد که توله سگ پاسخ خوبی به آن مطالعه کرده اند اما سگ مسن تر بی حرکت هستند. آن نور در راه ارتباط انسان با واقعی بچه ها ریختن ممکن است. و اگر حیوانات کاری خود، انجام ناامیدی نیست: برخی از اخبار گره هیجان انگیز هم وجود دارد! داروخانه ها رکورد جهانی ایجاد گره ونرخ تا کنون ساخته شده–میکروسکوپی دایره ای سه گانه مارپیچ ساخته شده از یک رشته از اتم ها دنیای جدیدی از مواد می تواند امکان را شکسته. و در صورتی که حتی گره (aha!) به اندازه کافی به تبعید بلوز ژانویه، شاید امکان نادر thundersnow مورد علاقه شما ممکن است. این فیلم این همه توضیح می دهد و شامل یکی از ترین تحریکی واکنش به آب و هوا من همیشه شاهد بوده ایم. در اخبار جدی تر متخصصان پزشکی و قانونی هشدار داده است که پیشرفت های اخیر در روش های باروری “جنین کشاورزی در مقیاس عظیم و پدر و مادر درایو” به تنها “ایده آل” کودکان آینده–می تواند منجر به و که ما باید شروع به برنامه ریزی برای تاثیر بالقوه در جامعه در حال حاضر.

خبر از علم نگهبان | Sign up to Lab notes

___

The Friday feature

Some of James McAvoy’s personae in Split. Split’s writer and director, M Night Shyamalan, professes to having had a lifelong fascination with dissociative identity disorder (DID), formerly known as split personality, or multiple personality disorder, and frequently mislabelled as schizophrenia.


Split hinges on a condition known as dissociative identity disorder (DID) ، که قبلا شناخته شده به عنوان شخصیت خرد یا اختلال شخصیت متعدد و اغلب mislabelled به عنوان اسکیزوفرنی. عکس: جهانی

فیلم جدید M شیامالان تقسیم ستاره جیمز McAvoy به عنوان شخصیت…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *