خانه / بین الملل / MRI دو بار احتمال بیوپسی به نقطه سرطان پروستات پژوهش نشان می دهد

MRI دو بار احتمال بیوپسی به نقطه سرطان پروستات پژوهش نشان می دهد

[ad_1]

هر مرد مبتلا به سرطان پروستات مشکوک باید اسکن MRI است که دو بار به شناسایی حضور خطرناک ادامه می دهد به عنوان تهاجمی بیوپسی استفاده می شود در حال حاضر، پزشکان می گویند.

A عمده دادگاه است که تغییر عمل در بیمه خدمات درمانی تاثیر می تواند، مقدار را به “بزرگترین جهش به جلو در تشخيص سرطان پروستات در دهه، با پتانسیل صرفه جویی بسیاری زندگی می کند”، گفت: سرطان پروستات انگلستان.

محققان انتشار در مجله پزشکی لانست نشان داده اند که MRI میدارد به 93 درصد از سرطان تهاجمی در مقایسه با 48% برای نمونه برداری. بیوپسی که حذف نمونه بافت برای تست آزمایشگاهی در اغلب نتواند تومور روی هم رفته.

پروستات MRI تصویر برداری مطالعه (Promis)، به رهبری محققان در دانشگاه کالج لندن (UCL)، نشان داد که بیش از یک چهارم (27%) از تمام مردان مبتلا به سرطان مشکوک بیوپسی مجموع جلوگیری می.

اسکن های MRI نشان داده شد بهتر است در حاکم کردن سرطان و همچنین شناسایی ادامه می دهد که خطرناک است چرا که آنها رشد کند و نیازی به درمان می شود. در دادگاه، شماره اشتباه تشخیص داده با سرطان است که نیاز به درمان با 5 درصد كاهش يافت.

“سرطان پروستات فرم های تهاجمی و بی ضرر است. به گفته نویسنده سرب، دکتر احمد هاشم از UCL نمونه بافت در تصادفی گرفته شده آزمون بیوپسی فعلی ما نادرست می تواند دلیل”. “به این معنی آن نمی تواند تایید اینکه آیا سرطان تهاجمی است یا نه و سرطان تهاجمی است که در واقع وجود دارد از دست می.

“به این دلیل برخی از مردان مبتلا به سرطان یا سرطان های بی ضرر هیچ گاهی اشتباه تشخیص داده می شود و حتی اگر این ارائه می دهد هیچ نفع بقا و اغلب می تواند باعث عوارض جانبی درمان می شود سپس. بالای این خطاها در تشخيص تست بیوپسی فعلی عوارض جانبی مانند خونریزی, درد و عفونت های جدی می شود.”

برخی از مردان کشنده سپسيس – عفونت جریان خون – نتیجه بیوپسی (TRUS) سونوگرافی هدایت شده استاندارد transrectal رنج می برند.

اینجاست دوم دستیابی به موفقیت در درمان سرطان پروستات…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *